Rocket logo

Funkcje VISUP™

System posiada 14 dopracowanych funkcji.

Salony i gabinety

W VISUP™ możesz zarządzać wieloma salonami w ramach jednego konta. Możesz przynależeć do tylu salonów, ilu potrzebujesz i to bez ograniczeń.

Wizyty

Z nami możesz umawiać wizyty w szybki sposób. System podpowie Ci, kiedy masz wolne terminy. W łatwy sposób możesz przeglądać wizyty swoje i innych pracowników. Korzystając z „karty klienta” i „karty wizyty” możesz szybciej i łatwiej zorganizować swój czas.


system rezerwacji wizyt VISUP
Terminarze

Do dyspozycji otrzymujesz kalendarz z wszystkimi wizytami. Dzięki temu wiesz kiedy masz klienta, a kiedy przerwę.

Klienci

Dodawaj klientów do swojego salonu, aby w szybki sposób zarządzać ich wizytami. Za pomocą „karty klienta” w szybki sposób poznasz historię wizyt klienta w salonie, czy gabinecie.


system rezerwacji wizyt VISUP
Pracownicy

Twórz pracowników i konta dla nich, aby w łatwy sposób mogli zarządzać wizytami, klientami, czy innymi opcjami w systemie.

Usługi

Dodaj listę usług, aby dzięki niej mieć podgląd do ceny i, aby podczas dodawania nowej wizyty system sam obliczył długość jej trwania.


system rezerwacji wizyt VISUP
Grafiki pracy

Swobodnie dodawaj grafiki i przypisuj je wszystkim pracownikom w salonie. Dzięki temu zawsze wiesz od której, do której i w jakie dni pracują poszczególni pracownicy w Twoim gabinecie.

Widget

W VISUP™ otrzymasz bezpłatnie widget, który pozwala na rezerwację wizyt lub ich anulowanie przez klientów Twojego gabinetu.


system rezerwacji wizyt VISUP
Masowa wysyłka

Masowa wysyłka wiadomości sms/e-mail pozwala na dotarcie do klientów w każdym momencie i pozwala na zaoferowanie promocji, rabatu, czy specjalnej wizyty.

Program lojalnościowy

Masz do dyspozycji program lojalnościowy, dzięki któremu można dodać regułki przyznawania rabatów.


system rezerwacji wizyt VISUP
Powiadomienia SMS

System wysyła automatyczne powiadomienia SMS, jeśli na to pozwolisz. Możesz też wysłać własną wiadomość do klienta, jeśli tego potrzebujesz.

Powiadomienia E-mail

System wysyła automatyczne powiadomienia e-mail, jeśli na to pozwolisz. Możesz też wysłać własną wiadomość do klienta, jeśli tego potrzebujesz.


system rezerwacji wizyt VISUP
Kartki

Kartki z informacjami to opcja pozwalająca na pozostawianie kartek z krótkimi informacjami dla całego zespołu salonu.

Komunikator

W systemie zaimplementowany został komunikator, dzięki któremu możesz kontaktować się z pracownikami wszystkich salonów, do jakich należysz.


system rezerwacji wizyt VISUP

Podstawowy pakiet za darmo!

Z podstawowego pakietu możesz skorzystać za darmo! Kiedy już przetestujesz nasz system, to zadecydujesz, czy chcesz przejść na wyższy pakiet płatny, czy wystarczy Ci bezpłatny pakiet VISUP™.

Skorzystaj z podstawowego pakietu za darmo